Do It Yourself
Wedding styling
DIY Weddingstyling
Wedding styling consult
Online
Jullie zijn bezig met het uitwerken van de styling van jullie huwelijk, maar jullie hebben toch nog wat vragen en bedenkingen bij jullie styling waarbij professionele hulp wel handig zou zijn.
Tijdens een één uur durende online meeting beantwoord ik met alle plezier jullie vragen.
89,-
Offline
Jullie zijn bezig met het stylingplan van jullie huwelijk, maar jullie hebben toch nog wat vragen en bedenkingen bij de styling waarbij professionele hulp wel handig zou zijn.
Maar online is minder jullie ding? Tijdens een twee uur durende meeting beantwoord ik met alle plezier jullie vragen.
175,- euro + verplaatsing (0,45/km)


DIY Wedding styling
SOS Styling
Jullie hebben totaal geen idee voor de styling van jullie huwelijk OF jullie hebben net 1001 ideeën en weten daardoor niet hoe hier een mooi geheel van te maken? Dan zijn jullie bij Ateljé B aan het juiste adres.
How do we do it?
Tijdens een 90 minuten durende online meeting brainstormen we over jullie ideeën. Op basis daarvan wordt er een moodboard opgesteld per onderdeel van jullie huwelijk. Denk bijvoorbeeld aan de ceremonie, receptie, diner,… Dit overlopen en bespreken we opnieuw tijdens een online meeting. Één correctieronde is inbegrepen. Na goedkeuring krijgen jullie de bijhorende materialenlijst per onderdeel.
Op deze manier creëren jullie een prachtige samenhangende styling die afgewerkt is tot in de details.
Prijs 399,-
Optioneel
Willen jullie op én top voorbereid zijn dan is deze optie onmisbaar! Een exact plan met opstelling van jullie volledige styling. Tafels, stoelen, deco, … I got you covered!
99,-